A A A

rok 2014

 • Wycieczka do Warszawy

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” w związku z realizacją zadania publicznego  "Badam, poszukuję, odkrywam – lokalny program rozwoju edukacji" powierzonego do realizacji w formie wspierania przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej  zorganizowało w dniach od 19.08.2014r .-22.08.2014r.   dla uczestników projektu wycieczkę krajoznawczą do WARSZAWY. W wycieczce uczestniczyło 29 osób.

   

 • Badam, poszukuję, odkrywam - badania i obserwacje meteorologiczne

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” w związku z realizacją zadania publicznego  ,,Badam, poszukuję, odkrywam – lokalny program rozwoju edukacji” zorganizowało w dniach 13.08.2014r. i  14.08.2014r. w pomieszczeniach świetlicowych w Domu Ludowym w Wietrznie zajęcia  w formie badań i obserwacji meteorologicznych –praktyczny sposób poznawania rzeczywistości.

 • Badam, poszukuję, odkrywam - eksperymenty z zakresu fizyki i chemii

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” w związku z realizacją zadania publicznego  ,,Badam, poszukuję, odkrywam – lokalny program rozwoju edukacji” zorganizowało w dniach 06.08.2014r. i  07.08.2014r. w pomieszczeniach świetlicowych w Domu Ludowym w Wietrznie zajęcia w czasie których uczestnicy projektu  prezentowali przygotowane eksperymenty z zakresu fizyki i chemii.

   

 • II Półkolonia w Wietrznie

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR”  od 04.08.2014r. do 08.08.2014r. w ramach  projektu  ,,DZIAŁAM- POSZUKUJĘ  - ODKRYWAM” powierzonego do realizacji przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach programu partnerskiego PFDiM oraz Fundacji  PZU ,,Świetlica- moje miejsce” zorganizowało dla uczestników projektu PÓŁKOLONIĘ  w ramach której odbywały się zajęcia związane tematycznie z realizowanym projektem – eksperymenty i doświadczenia.

   

 • Półkolonia "Sport to zdrowie – mądre słowa w krótkiej mowie"

  Trwa półkolonia w ramach której odbyła  się wycieczka krajoznawcza do Wioski Indiańskiej oraz na Krytą Pływalnię.

 • Wycieczka do Przemyśla i Bolestraszyc

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” w związku z realizacją zadania publicznego  ,,Badam, poszukuję, odkrywam – lokalny program rozwoju edukacji” powierzonego do realizacji w formie wspierania przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej  zorganizowało w dniu 18 lipca 2014r. dla uczestników projektu  wycieczkę krajoznawczą do Arboretum w Bolestraszycach oraz do Przemyśla.

 • Zajęcia z robotyki

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” w związku z realizacją zadania publicznego  ,,Badam, poszukuję, odkrywam – lokalny program rozwoju edukacji” zorganizowało w dniach od 17.07.2014r. do 20.07.2014r. w pomieszczeniach świetlicowych w Domu Ludowym w Wietrznie zajęcia z ROBOTYKI prowadzone przez studentów z sekcji robotyki programu wolontariatu studenckiego PROJRKTOR.

 • Wycieczka do Dino Zator Land

  W dniu 17 czerwca 2014r. zorganizowano dla dzieci wycieczkę krajoznawczą do miejscowości ZATOR do parku rozrywki DINO ZATOR LAND.

 • Wycieczka do Bóbrki

  7 czerwca 2014r. zorganizowano dla dzieci pieszą wycieczkę do Skansenu Naftowego w Bóbrce.

 • Obserwacje przyrodnicze

  W miesiącu maju projekt "Świetlica-moje miejsce" realizowano głównie zajęcia z cyklu "OBSERWACJE PRZYRODNICZE".

 • Zajęcia ze studentami

  W dniu 17 maja w sobotę odbyły się zajęcia pt.: ,,Doświadczenia i eksperymenty z zakresu fizyki i chemii”.

 • Goście

  Mili Goście w świetlicy "Działam, odkrywam, poszukuję".

 • "Świetlica – moje miejsce" w marcu

  Marzec obfitował w bardzo wiele ciekawych zajęć.

 • Działam - poszukuję - odkrywam po feriach

  W pomieszczeniach świetlicowych w Domu Ludowym w Wietrznie  w dalszym ciągu z ogromnym powodzeniem realizowany jest projekt ,,DZIAŁAM – POSZUKUJĘ – ODKRYWAM” w ramach programu ,,Świetlica – moje miejsce”.

 • Ferie 2014

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” kolejny już raz zorganizowało dla naszych dzieci ferie zimowe. Tym razem odbywały się one pod hasłem ,,DZIAŁAM – POSZUKUJĘ – ODKRYWAM” w ramach realizowanego projektu ,,Świetlica – moje miejsce” powierzonego do realizacji przez ,,Fundację Dzieci i Młodzieży”.