rok 2013

• Dzień Babci i Dziadka - Dzień Seniora

W dniu 3 lutego 2013r. Stowarzyszenie było współorganizatorem imprezy środowiskowej  ,,Dzień Babci i Dziadka” połączonego z ,,Dniem Seniora”.

• KULIG

W dniu 9 lutego 2013r. Stowarzyszenie ,,WIATR” zorganizowało kolejny już raz integracyjny wyjazd do Chyrowej na kulig.

• Ferie 2013

Pożyteczne ferie 2013 - zajęcia świetlicowe dla dzieci z miejscowości Wietrzno.

• Ferie z Projektorem

W dniach od 18-22 lutego 2013r. prowadzone były zajęcia przez studentów, w ramach wolontariatu studenckiego PROJEKTOR.

• Kiermasz Wielkanocny

17 marca 2013 roku Stowarzyszenie zorganizowało dla mieszkańców Wietrzna kolejny już KIERMASZ  WIELKANOCNY.

• Dzień Matki i Ojca

W dniu 22 czerwca 2013 roku  było Stowarzyszenie współorganizatorem uroczystej akademii z okazji Dnia Matki i Ojca.

• Wycieczka do Oświęcimia

Wycieczka do Muzeum Obozu Auschwitz-Birkenau.

• Półkolonia 2013

W dniach od 15 do 19 lipca 2013roku Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno WIATR
    zorganizowało PÓŁKOLONIĘ dla dzieci.

• Wycieczka do Pragi

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju wsi Wietrzno "WIATR" we współpracy z wolontariuszami GŻ O/Krosno zorganizowało w dniach od 15.08.2013r. do 16.08.2013r. wycieczkę do PRAGI.

• Wycieczka do Miszkolca

W dniach 09.11.- 10.11.2013r. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno "WIATR" zorganizowało wycieczkę na Węgry do Miszkolca.

• Remont Gimnazjum w Wietrznie

W  listopadzie bieżącego roku Członkowie Stowarzyszenia WIATR we współpracy z wolontariatem pracowniczym Grupy Żywiec S.A wyremontowali w budynku gimnazjum podłogę w jednej z sal lekcyjnych.

• Spotkanie wigilijne

W dniu 15 grudnia 2013r. o godzinie 16.00 rozpoczęło się w Sali Domu Ludowego w Wietrznie  SPOTKANIE  WIGILIJNE. Inicjatorem i organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno WIATR oraz Rada Rodziców Gimnazjum w Wietrznie.

• Działam - Poszukuję - Odkrywam

Stowarzyszenie na Rzecz rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” od października 2013r. realizuje projekt ,,DZIAŁAM- POSZUKUJĘ - ODKRYWAM”, który jest efektem współpracy z programem partnerskim Fundacji PZU i Polskiej Fundacji Dzieci i Mlodzieży  "Świetlica – moje miejsce".